Miejsce konferencji

HOTEL METROPOLO BY GOLDEN TULIP UL. ORZECHOWA 11 KRAKÓW

Czterogwiazdkowy hotel Metropolo by Golden Tulip Krakow łączy w sobie cechy gościnności dwóch kultur: chińskiej i europejskiej, usytuowany w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki, w odległości 6 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, 9 km od Dworca Głównego i 11 km od Lotniska Kraków-Balice.

Hotel dysponuje 220 klimatyzowanymi pokojami z wydzielona strefą do relaksu i pracy, telewizorem z płaskim ekranem, sejfem, mini barem uzupełnianym na życzenie, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz wodą mineralną. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, suszarką do włosów, lusterkiem do makijażu oraz ręcznikami.

Do dyspozycji Gości oddajemy restaurację, całodobową recepcję, obsługę pokoju oraz bezpłatne WiFi, po zalogowaniu na naszą platformę, we wszystkich pomieszczeniach. Goście hotelu korzystać mogą z centrum fitness i sauny.
Obiekt dysponuje centrum konferencyjnym o łącznej powierzchni 4500 m2, z możliwością podziału na 20 Sal konferencyjnych, ulokowanych na 2 poziomach oraz przestronny monitorowany parking.

Dla uczestników przewidziane są pokoje w preferencyjnych cenach, należy się zarejestrować samemu pod adresem: reservations@goldentulipmetropolokrakow.com oraz podać kod: Konferencja PTPPd.Jak dojechać?

Plan podróży

Hotel znajduje się zaledwie 5km od historycznego centrum Krakowa, 18km od międzynarodowego lotniska Kraków-Balice. Do obydwu miejsc z łatwością można się dostać samochodem w ciągu 15 minut. Z lotniska kieruj się na południe drogą 774. Zjedź z ronda, skręć w kierunku A4. Wjedź na A4 i podążaj nią do węzła Zakopiańskiego. Zjedź w kierunku Kraków-Centrum. Wjedź na ul. Zakopiańską. Skręć w lewo w Orzechową.Opis hotelu

Czterogwiazdkowy hotel Metropolo by Golden Tulip Krakow (ul. Orzechowa 11) łączy w sobie cechy gościnności dwóch kultur: chińskiej i europejskiej, usytuowany w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki, w odległości 6 km od Zamku Królewskiego na Wawelu, 9 km od Dworca Głównego i 11 km od Lotniska Kraków-Balice. Hotel dysponuje 220 klimatyzowanymi pokojami z wydzielona strefą do relaksu i pracy, telewizorem z płaskim ekranem, sejfem, mini barem uzupełnianym na życzenie, zestawem do parzenia kawy i herbaty oraz wodą mineralną. W pokojach znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, suszarką do włosów, lusterkiem do makijażu oraz ręcznikami. Do dyspozycji Gości oddajemy restaurację, całodobową recepcję, obsługę pokoju oraz bezpłatne WiFi, po zalogowaniu na naszą platformę, we wszystkich pomieszczeniach. Goście hotelu korzystać mogą z centrum fitness i sauny. Obiekt dysponuje centrum konferencyjnym o łącznej powierzchni 4500 m2, z możliwością podziału na 20 Sal konferencyjnych, ulokowanych na 2 poziomach oraz przestronny monitorowany parking.Opis KrakowaPodczas pobytu doświadczysz luksusu i gościnności naszych 4-gwiazdkowych hoteli w Krakowie oraz przyjemności i spokoju przebywania w ich wytwornych i ciepłych wnętrzach. Nasze hotele pozwalają cieszyć się przepychem średniowiecznego miasta z bogatą historią zarówno podczas rodzinnych wakacji, jak i podróży służbowych. Szczególnie ważnymi miejscami miasta są Rynek, Wawel i kopalnia soli w Wieliczce wpisane przez Unesco na Listę Światowego Dziedzictwa, wszystkie są bardzo blisko Twojego hotelu. Nasze hotele, położone w samym centrum Krakowa, pozwalają na dotarcie do stacji Kraków Główny i Kraków Zabłocie w mniej niż 10 minut. Podobnie jest z transportem publicznym, którego przystanki znajdują się w spacerowej odległości, co pozwala na łatwe zwiedzanie miasta.

Patronat konferencji